Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach

Ogłoszenie


1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedziela miesiąca czerwca tradycyjnie poświęconego czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 17.30. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe w środę o godz. 18.30.

 

2. Od przyszłej niedzieli w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedzielę o godz. 16.00.

 

3. Msza Św. w intencji Apostolatu Maryjnego i noszących Cudowny Medalik zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.00. Spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 16.00.

 

4. Msza Św. i spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia – w poniedziałek o g. 18.00.

 

5. Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie we wtorek o godz. 18.00. Od godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.

 

6. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Po Mszy Świętej wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do godz. 19.30.

 

7. W najbliższy czwartek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte odprawimy o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Od godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 odprawimy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i odśpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanej.

 

9. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Od godz. 13.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 17.30.

 

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane do puszek na wykupienie od września obiadów w szkołach dla dzieci z biedniejszych rodzin.

 

11. Przełożeni Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy, uwzględniając potrzeby Zgromadzenia, kierują Ks. Andrzeja Palucha CM do posługi duszpasterskiej w Parafii św. Rodziny w Tarnowie. Msza Św. dziękczynna za 3 lata posługi duszpasterskiej Ks. Andrzeja w naszej parafii, z prośbą o błogosławieństwo Boże w dalszej pracy kapłańskiej i misjonarskiej w nowej parafii, zostanie odprawiona w najbliższą środę 28 czerwca o godz. 18.00. Księdzu Andrzejowi dziękujemy za posługę duszpasterską w naszej parafii i składamy już dzisiaj najlepsze życzenia: dużo łask Bożych, darów Ducha Św. i opieki Matki Najświętszej i Św. Wincentego a Paulo oraz wszelkiej pomyślności i życzliwości nowych parafian.

 

12. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wakacyjnej lektury prasy katolickiej, która przybliża nam bieżące sprawy Kościoła.

 

13. Wszystkim wyjeżdżającym w tym tygodniu na zasłużony wypoczynek życzymy szczęśliwej podróży i opieki Bożej. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. Odpoczywając nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej i codziennej modlitwie.

 

14. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności: Śp. Wanda Tobjasz z ul. Kamiennej; Śp. Irena Szulc z ul. Reymonta;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme designed by Max Toball
Copyright Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach ul. Zamkowa 39 tel. 42 215 28 23 © 2011
1,128,999 Unikalnych wizyt