Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach

Ogłoszenie


1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe odprawiamy o godz. 18.30 /po Mszy Św. wieczornej/.

 

2. Spotkanie katechetów współpracujących z parafią w poniedziałek o godz. 19.00.

 

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.

 

4. Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla dzieci Szkoły Podstawowej i młodzieży Gimnazjum Św. Wincentego a Paulo oraz nauczycieli - zostanie odprawiona w czwartek o godz. 15.00.

 

5. Wystawienie Najśw. Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 i modlitwa różańcowa prowadzona przez Rodzinę Różańcową. Zapraszamy wszystkich.

 

6. Zakończenie roku szkolnego w piątek. Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.00. Podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje.

 

7. Okazja do spowiedzi przed wakacjami dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 17.30 – 18.30.

W sobotę Dzień Ojca. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o naszych ojcach, wypraszając dla żyjących łaskę Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych wieczne zbawienie.

 

8. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela i dzień imienin Ks. Jana Prackiego CM. Solenizant odprawi Mszę Świętą imieninową w najbliższą środę 20 czerwca o godz. 18.00 i wtedy będziemy prosić o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej dla ks. Jana i złożymy życzenia.

 

9. Panie ze Stowarzyszenia Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w przyszłą niedzielę będą zbierały ofiary do puszek na opłacenie od września obiadów w szkołach dla dzieci z rodzin uboższych.

 

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia w kościele przy wyjściu.

 

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu rozpoczną wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku oraz błogosławieństwa Bożego w podróży. Odpoczywając nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej i codziennej modlitwie.

 

12. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności: Śp. Mirosław Król z ul. Lutomierskiej; Śp. Halina Pietrzak z ul. Wyspiańskiego; Śp. Jadwiga Fiks z ul. Jutrzkowickiej .

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme designed by Max Toball
Copyright Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach ul. Zamkowa 39 tel. 42 215 28 23 © 2011
1,374,138 Unikalnych wizyt