Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach

Ogłoszenie


 1. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzisiaj o godz. 17.15.

 2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.15. Dzieci przewodniczą modlitwie różańcowej w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 17.15; Młodzież - we wtorki i piątki o godz. 17.15. Nabożeństwa różańcowe w Bychlewie odprawiamy w poniedziałki i piątki o godz. 17.00.

 3. Na film pt. „Apartament – Jan Paweł II prywatnie” zapraszamy w poniedziałek o godz. 19.00 do salki parafialnej.

 4. Zebranie Rodziny Różańcowej i Radia Maryja w czwartek po nabożeństwie. Zachęcamy nowych członków do włączenia do Rodziny Różańcowej.

 5. W przyszła niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Swoją modlitwą i ofiarami wspierać będziemy dzieła misyjne Kościoła.

 6. Studentów, młodzież pracującą i maturzystów zapraszamy na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego „Przystań” w każdą niedzielę o godz. 19.00 do salki parafialnej.

 7. W środę, 18 października przypada liturgiczne święto św. Łukasza, patrona lekarzy i pielęgniarek, w czwartek 19 października Bł. Jerzego Popiełuszki, patrona ludzi pracy.

 8. W kancelarii parafialnej przyjmujemy Wypominki roczne i półroczne oraz na Msze Święte za Zmarłych. Natomiast wypominki listopadowe można składać do skarbony przy figurze Św. Antoniego i w kancelarii parafialnej.

 1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na wykupienie obiadów w szkołach dla dzieci z najbiedniejszych rodzin oraz na realizację recept dla ludzi biednych.

 2. W całej Polsce, za zezwoleniem Biskupów zbierane są podpisy pod inicjatywą obywatelską „Zatrzymaj aborcję”. Na stolikach przy wyjściu wyłożone są kartki, na których można dokonać poparcia projektowi ustawy. Prosimy o pomoc w zbieraniu podpisów przez wzięcie kartki i dokonanie podpisów wśród najbliższych. Wypełnione można oddać do końca miesiąca w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w kościele. W „Małym Gościu Niedzielnym” – bezpłatny dodatek – audiobook z 2 częścią powieści „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Można nabyć również nasz kalendarz parafialny.

 4. Zapraszamy na film poświęcony Św. Maksymilianowi p.t. „Dwie Korony”, który wyświetlany jest od piątku w kinie TOMI: w niedzielę o godz. 13.30 i 17.00 oraz w następne dni. Dokładne informacje na plakatach.

 5. W tym tygodniu odeszli od nas do Pana: Śp. Barbara Cymerman z ul. Sienkiewicza i Śp. Adam Jabłoński z ul. Pięknej .

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme designed by Max Toball
Copyright Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach ul. Zamkowa 39 tel. 42 215 28 23 © 2011
1,177,995 Unikalnych wizyt